terug naar overzicht

NIEUWE RUBRIEK: Leden onder de loep

Vertel en geef jouw vraag door
leden-onder-de-loep Nieuws
Met ingang van deze editie van de Verdiwel nieuwsbrief laten we elke keer één van onze leden aan het woord. Iedere keer een directeur of bestuurder in de schijnwerpers.

 

Over wat je als bestuurder bezighoudt, wat je belangrijk vindt, waar je trots op bent, of wie je bent en hoe je naar het besturen van een sociaal-werkorganisatie kijkt.  We sluiten af met een vraag die je zelf bepaalt en die je door wilt geven aan een collega-bestuurder. Wat wil jij graag van je collega bestuurder weten of waar ben jij nieuwsgierig naar? Op deze manier ‘bewegen’ we ons met boeiende, interessante of verrassende vragen door onze vereniging heen.  Als eerst is Jacqueline Vonk, bestuurder van Lumens aan het woord. Met afsluitend en vraag voor Anita Keita, directeur bestuurder bij Versa Welzijn in Bussem-Nijmegen en omgeving.

De voordelen van Verdiwel

Waarom lid worden

  • Ons adagium is: Delen & Doen!
  • Collegiale uitwisseling tijdens bijeenkomsten en op platforms.
  • Waardevolle formele en informele contacten in het hele land.
  • Verdiwel laat diversiteit floreren.
  • Verdiwel analyseert en adresseert weeffouten in sociale basis.
  • Verdiwel werkt samen met andere landelijke organisaties.
Meer informatie